O nás

Kdo jsme

Jsme rodinná cestovní kancelář, která se specializuje na poskytování nezapomenutelných dovolených, jenž překračují běžné stereotypy. Nabízíme jedinečné zájezdy plné nevšedních zážitků, kde se o vás vždy postará zkušený, česky mluvící průvodce. Naším cílem je zajistit, aby si naši klienti odpočinuli bez jakýchkoli starostí, s důrazem na kvalitu a osobní přístup. Věříme, že si každý zaslouží dovolenou, na kterou bude vzpomínat celý život, a my jsme zde, abychom to umožnili. Připravujeme také zájezdy na míru dle přání a tužeb klientů.

Historie

Společnost UWH s.r.o. byla založena v roce 2001 s cílem poskytovat prodej a servis specializovaného vybavení pro podvodní fotografy a kameramany. Od svého založení se firma stala autorizovaným distributorem široké škály předních světových výrobců podvodních pouzder, blesků, osvětlení, předsádkových objektivů, filtrů a dalšího příslušenství. Dnes je UWH s.r.o. uznávanou autoritou v oblasti podvodní fotografie a videografie v České republice a na Slovensku.

V roce 2006 jsme rozšířili naši činnost o provozování cestovní agentury (Nevšední dovolená) a začali pořádat zájezdy pro potápěče do exotických destinací. Naše první expedice směřovala na indonéský ostrov Nusa Penida.

V následujících letech jsme se podíleli na provozu potápěčské safari lodi Sea Lady, s níž jsme organizovali výpravy do míst jako Alor, Bandské moře, Komodo, Papua, Raja Ampat, Sulawesi, Togeany, … Seznam našich destinací se postupně rozrostl o další atraktivní lokality, včetně Baham, Barmy, Belize, Filipín, Francouzské Polynésie, Galapág, Hondurasu, Jihoafrické republiky, Jordánska, Kambodže, Kolumbie, Komorských ostrovů, Kostariky, Madagaskaru, Malediv, Malpela, Malty, Mexika, Mozambiku, Norska, Ománu, Panamy, Srí Lanky, Španělska a Východního Timoru. V roce 2018 jsme dokonce prozkoumali chladné vody Bajkalu. V blízké budoucnosti plánujeme výpravy do Austrálie, na Fiji, Tongu, Palau a do Japonska.

Po úspěšném překonání výzev spojených s pandemií COVID-19, která výrazně ovlivnila cestovní ruch, jsme v roce 2023 posunuli naši činnost na další úroveň a stali se cestovní kanceláří. Rozšířili jsme naši nabídku o suchozemské poznávací zájezdy do destinací jako Kolumbie, Zimbabwe, Zambie, Namíbie a polární oblasti.

Aby se s námi mohli vypravit i nepotápěči, snažíme se naše zájezdy rozšířit i o různé suchozemské aktivity. Tímto způsobem se snažíme zajistit, aby byly naše výlety zajímavé a přístupné pro všechny. Naše nově rozšířená nabídka poznávacích zájezdů zahrnuje fascinující destinace, umožňující klientům prozkoumat nejen podmořský svět, ale i bohatství kultur, přírodních krás a divoké fauny na pevnině. Reagujeme tak na rostoucí zájem o kompletní poznávací zážitky, které spojují nezapomenutelné podvodní dobrodružství s objevováním kouzel suchozemského světa. S naší rozšířenou nabídkou si přejeme přinášet klientům nevšední zážitky, ať už jde o potápění, šnorchlování s velrybami a žraloky, pozorování divoké zvěře, zdolávání sopek, návštěvy krásných pláží a další.

Věříme, že toho budete součástí a že s námi budete sdílet mnohé nezapomenutelné zážitky.

Takže dost už bylo slov! Vzhůru k výběru vaší nevšední dovolené!

Chci zasílat novinky – NEWSLETTERSledujte naše sociální sítě