Afrika

Potápění v Africe

Potápění v Africe je stejně pestré a vzrušující jako samotný kontinent. Nabízí jedinečné mořské ekosystémy, které se liší od severu k jihu a od východu na západ. Od fascinujících korálových útesů v Rudém moři, které jsou domovem tisíců druhů mořského života a považovány za jedny z nejlepších potápěčských lokalit na světě, až po tajemné vraky lodí a žraloky u pobřeží Jihoafrické republiky.

V západní Africe mohou potápěči prozkoumat méně známé, ale nádherné podvodní světy plné barevných ryb a korálů. Egypt, zejména pak oblasti jako je Hurghada a Sharm el-Sheikh, je známý svými jasně modrými vodami a úchvatnými korálovými útesy, které lákají potápěče z celého světa.

V Jižní Africe, potápění s bílými žraloky u Kapského Města, nabízí jedinečný adrenalinový zážitek. Mozambik a Tanzanie nabízejí nádherné možnosti pro potápění mezi mantami a velrybími žraloky ve vodách Indického oceánu, které jsou také domovem bohatých korálových útesů.

Voda v afrických mořích a oceánech může nabízet různé teploty, od chladnějších vod Atlantiku u západní a jižní Afriky, k teplým tropickým vodám Indického oceánu na východě.

Africký kontinent nabízí nejen nádherné potápěčské zážitky, ale také širokou škálu kulturních a přírodních atrakcí na souši, což z něj činí ideální destinaci pro dobrodruhy hledající rozmanité zážitky.

Stálá nabídka

Aktuální nabídka