Asie

Potápění v Asii

Potápění v Asii nabízí nespočet úžasných příležitostí pro potápěče všech úrovní zkušeností. Tento rozmanitý kontinent se může pochlubit některými z nejbohatších a nejrozmanitějších mořských ekosystémů na světě. Od malebných korálových útesů Indonésie a Filipín, přes tajemné vraky lodí v Malajsii, až po oslnivé barevné ryby a manty na Maledivách, potápění v Asii je skutečně fascinující zážitek.

V Thajsku mohou návštěvníci prozkoumat krásné podmořské jeskyně a útesy, zatímco Japonsko nabízí unikátní možnost potápět se mezi sochami v podmořském muzeu Yonaguni. Výjimečnou destinací je také Raja Ampat v Indonésii, který je často označován za epicentrum biodiverzity a kde se můžete potápět mezi širokou škálou korálových druhů a mořského života.

Kromě nádherného podvodního světa je potápění v Asii také atraktivní díky příjemným teplotám vody, které se často pohybují mezi 26 a 30 stupni Celsia, což zajišťuje komfortní zážitek během celého roku.

Ať už hledáte relaxaci při plavání mezi pestrobarevnými rybami a korály, nebo adrenalinové dobrodružství v podobě potápění v jeskyních či vraků, Asie nabízí vše, co si jen můžete přát. Je to kontinent, který svým návštěvníkům přináší nezapomenutelné potápěčské zážitky.

Stálá nabídka

Aktuální nabídka

Chci zasílat novinky – NEWSLETTER

Sledujte naše sociální sítě